Współpraca

EkstraMisja.pl czyli co?

EkstraMisja.pl to jeden z mniejszych, ale prężnie rozwijających się blogów podróżniczych w Polsce. Każdy, nawet początkujący turysta czy podróżnik znajdzie tu coś dla siebie. Na stronie zamieszczamy relacje z podróży – zarówno tych bliskich jak i dalekich. Nie brakuje zdjęć, a od 2018 roku wprowadziliśmy również materiały wideo. Poprzez EkstraMisja.pl inspirujemy do odwiedzania ciekawych miejsc w Polsce i za granicą, a naszym znakiem rozpoznawalnym jest fakt, że nasze podróże odbywają się przy bardzo małym nakładzie finansowym. Pomagamy w wyborze sprzętu, a także prezentujemy sprawdzone porady w wielu dziedzinach około turystycznych.

Media społecznościowe

EkstraMisja.pl posiada konta w mediach społecznościowych. Odnośniki do poszczególnych kont znajdują się poniżej:

Facebook
Instagram
YouTube

Czytelnicy

Kto czyta EkstraMisję? Przede wszystkim ludzie pragnący podróżować i poznawać świat. Sami spędzają aktywnie wolny czas i wciąż szukają inspiracji. EkstraMisja.pl to strona zrzeszająca osoby pragnące wyrwać się z ram biur podróży, choć pojawiają się także ci, którzy wolą za ich pośrednictwem zwiedzać świat.

Propozycja współpracy

Jeśli uznałeś, że EkstraMisja.pl może być ciekawym partnerem w przeprowadzeniu kampanii, konkursu, itd. a produkt będzie wpisywał się w ogólną tematykę bloga……napisz maila. Co możemy razem zrobić?

  • artykuły sponsorowane,
  • testy produktu,
  • teksty do magazynu, na portal,
  • case study,
  • konkursy z nagrodami.

Dodatkowo, jeśli chcesz rozszerzyć kampanię o inne kanały, istnieje możliwość zrealizowania innych materiałów, zarówno tekstowych jak i wideo. Możemy wspólnie promować różne miejsca w Polsce oraz za granicą, stworzyć materiał foto-wideo, które w późniejszym czasie możesz wykorzystać do promocji marki, usługi lub produktu.

Od 2020 publikujemy własne przewodniki i poradniki, które dostępne są bezpośrednio u nas w sklepie jak i na innych platformach zakupowych. Planujemy wypuszczenie kolejnych, nad którymi możesz objąć mecenat.

Chcesz zostać partnerem strategicznym bloga? Chcesz objąć mecenatem serię artykułów czy innych materiałów? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na propozycje.

Do tej pory zaufali nam…