Wsparcie

Pomóż nam prowadzić EkstraMisję!

Gdy w 2016 roku odbyliśmy swoją pierwszą, dużą wyprawę nie sądziliśmy, że podróże staną się naszym sposobem na życie. W krótkim czasie okazało się, że to bycie w drodze jest normą, a praca na etat tylko epizodem potrzebnym do zebrania niezbędnych do realizacji planów funduszy. Wsiąknęliśmy w podróżniczy tryb życia, a kolejne miesiące staramy się wypełniać maksymalną ilością wycieczek, wypraw bliskich i dalekich.

Przez cały ten czas robimy wszystko, by nasz sposób na życie inspirował innych. Regularnie publikujemy nowe treści pokazujące jak zorganizować wyjazd, co zobaczyliśmy albo czego doświadczyliśmy? Chcemy by nowych artykułów, filmów czy zdjęć pojawiało się coraz więcej, a nasze podróże były dla innych jeszcze bardziej inspirujące. Ale, żeby tak się stało, konieczne są coraz większe fundusze – opłaty za serwery, inwestycja w sprzęt.

Jeśli masz ochotę wesprzeć nas nie tylko dobrym słowem czy udostępnieniem naszych artykułów w social mediach, zachęcamy do zakupu naszych książek czy wykonania dobrowolnej wpłaty bezpośrednio na konto.

Będziemy wdzięczni za każdy zakup naszych publikacji jak również za każdą wpłatę.

Dziękujemy!

Pozdrawiamy,
Agata i Kuba

Wpłaty w PLN: Jakub Strzelecki
PL70 2910 0006 0000 0000 0226 6591
BIC: REVOLT21

Prosimy w tytule umieścić słowo: “Darowizna”.

Możesz inaczej…