Wsparcie

Pomóż nam prowadzić EkstraMisję!

Gdy w 2016 roku odbyliśmy swoją pierwszą, dużą wyprawę nie sądziliśmy, że podróże staną się naszym sposobem na życie. W krótkim czasie okazało się, że to bycie w drodze jest normą, a praca na etat tylko epizodem potrzebnym do zebrania niezbędnych do realizacji planów funduszy. Wsiąknęliśmy w podróżniczy tryb życia, a kolejne miesiące staramy się wypełniać maksymalną ilością wycieczek, wypraw bliskich i dalekich.

Przez cały ten czas robimy wszystko, by nasz sposób na życie inspirował innych. Regularnie publikujemy nowe treści pokazujące jak zorganizować wyjazd, co zobaczyliśmy albo czego doświadczyliśmy? Chcemy by nowych artykułów, filmów czy zdjęć pojawiało się coraz więcej, a nasze podróże były dla innych jeszcze bardziej inspirujące. Ale, żeby tak się stało, konieczne są coraz większe fundusze – opłaty za serwery, inwestycja w sprzęt.

Jeśli masz ochotę wesprzeć nas nie tylko dobrym słowem czy udostępnieniem naszych artykułów w social mediach, zachęcamy do zakupu naszych książek czy wykonania dobrowolnej wpłaty bezpośrednio na konto lub poprzez Patronite.

Będziemy wdzięczni za każdy zakup naszych publikacji jak również za każdą wpłatę.

Dziękujemy!

Pozdrawiamy,
Agata i Kuba

Książki

„Pierwsza wyprawa rowerowa”
Nasza książka o rowerowej podróży po polskim wybrzeżu. Była to nasza pierwsza poważna wyprawa. Pokonanie całego dystansu pokazało nam, że możemy spędzić w drodze znacznie więcej czasu niż nam się wydawało, wydać mniej i zobaczyć więcej. Pierwsza wyprawa rowerowa była dla nas otwarciem oczu oraz początkiem przygody z długimi podróżami na własną rękę.

Kliknij w poniższą okładkę, by przejść do strony zakupowej książki.

„Gruzja bez tajemnic”
Druga książka jest swego rodzaju przewodnikiem połączonym z osobistymi odczuciami jakie towarzyszyły nam w czasie podróży po Gruzji. Dodatkowo stanowi doskonałą bazę dla osób, które planowały wybrać się do kraju khinkali i chachy. Czytając ją dowiesz się jakie zwyczaje panują w Gruzji, co to jest supra i jakim środkiem transportu najlepiej się poruszać będąc na miejscu.

Kliknij w poniższą okładkę, by przejść do strony zakupowej książki.

Konto bankowe

Wpłaty w PLN: Jakub Strzelecki
PL09 1140 2004 0000 3502 7852 2167
BIC: BREXPLPWMBK

Wpłaty w EUR: Jakub Strzelecki
PL47 1140 2004 0000 3712 1049 9228
BIC: BREXPLPWMBK

Wpłaty w USD: Jakub Strzelecki
PL52 1140 2004 0000 3512 1049 9236
BIC: BREXPLPWMBK

Prosimy w tytule umieścić słowo: „Darowizna”.

Dokonując dobrowolnej wpłaty na nasze konto zostajesz członkiem prywatnej grupy na Facebooku dostępnej tylko dla Darczyńców. Znajdują się tam niepublikowane treści, ciekawe materiały dotyczące podróży i EkstraMisji. Dodatkowo to tam będą miały miejsce konkursy z nagrodami.

Możesz inaczej…