Zbliża się koniec roku. Czas wszelkich podsumowań, rankingów i wszelkich porównań. Po prawie roku działalności i ja chciałbym zrobić coś w tym kierunku. Dlatego dzisiaj prezentuję wam listę najpopularniejszych w 2016 roku artykułów, które pojawiły się na EkstraMisji. Zapraszam!

bitcoinist.com

Miejsce 5.

Listę pięciu najpopularniejszych tekstów, które wyszły spod moich palców otwiera relacja z halloween’owego wypadu do jednego z krakowskich escape room’ów – Funny Will. Firma przygotowała dla klientów specjalną ofertę, ściśle związaną z nocą duchów. O koszmarnym pokoju możesz przeczytać w artykule „Spontaniczny długi weekend. Część 1.”

Miejsce 4.


Kolejnym tekstem, który ty i wielu innych czytelników czytaliście najchętniej, była również relacja. Tym razem z Bieszczad. Wyjazd miał w sobie wiele wspólnego z tym, z miejsca poprzedniego. Również nie był za bardzo przemyślany i należał do tych szalonych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, odsyłam do tekstu „Wśród złocistych szczytów.”

Miejsce 3.


To chyba nie przypadek, że na liście po raz kolejny pojawia się tekst podsumowujący wyjazd. A ten z miejsca trzeciego należy do jednego z moich ulubionych. Dlatego tym bardziej cieszę się, że tak chętnie przyjąłeś go ty i wielu innych czytelników. Jeśli nie wiesz o czym mowa, zapraszam do przypomnienia sobie części pierwszej „Nadmorskich opowieści.”, które relacjonują miesięczną wyprawę rowerową od zachodniego do wschodniego krańca polskiego wybrzeża.

Miejsce 2.


Sporym zainteresowaniem cieszył się tekst recenzujący usługę przewozu rowerów w PKP Intercity. Cieszę się, że zapewne i ty należysz do ogromnej grupy czytelników, którzy zechcieli poznać moją opinię na temat tej firmy. Obym wzbudzał równie duże zainteresowanie innymi tekstami, jak to miało miejsce właśnie z „PKP Intercity. To byłą dobra podróż.”

Miejsce 1.


Największe zaskoczenie wzbudza we mnie pierwsze miejsce. Tekst „Malutcy w wielkim mieście.” zmiażdżył „konkurencję”. Za sprawą wrocławskich krasnali EkstraMisja zanotowała ponad trzykrotny wzrost zainteresowania stroną. Zaskakujące, jak mój pomysł na nietypową wycieczkę po Wrocławiu spodobał się tobie i innym. Mam nadzieję, że EkstraMisja jeszcze nieraz zaskoczy tak mnie jak i ciebie.

Pięć najpopularniejszych tekstów to informacja nie tylko dla ciebie i innych czytelników. To też ważne zestawienie zainteresowań czytelników EsktraMisji. Tak jak wspomniałem wcześniej – mam nadzieję, że będziemy wspólnie przeżywać kolejny rok w tak licznym gronie, a nawet w większym w kolejnym roku. Dlatego zapraszam do poznawania kolejnych moich przygód, opinii czy recenzji.

Mamy przed sobą mam nadzieję kolejne wspaniałe chwile. Jeśli chcesz, aby powtarzały się one jak najczęściej, możesz wesprzeć mnie dzięki Patronite. Zapraszam na profil EkstraMisji. Śledź moje poczynania na Facebooku, Twitterze i Google+. Być może po nowym roku dojdą kolejne kanały, dzięki którym będziesz mógł komunikować się ze mną, przesyłać opinie i co jeszcze sobie wymyślisz. A tymczasem życzę ci owocującego w nowe przedsięwzięcia roku, które spełnią twoje marzenia.